خواص منحصر به فرد سبوس جو دوسر

خواص-منحصر-به-فرد-سبوس-جو-دوسر

مطلب را به اشتراک بگذارید

خواص منحصر به فرد سبوس جو دوسر

سبوس جو دوسر خوشمزه است!

سبوس جو دوسر یک انتخاب ایده آل برای صبحانه می باشد که می توان به همراه آن از ماست یا انواع میوه و حتی خامه نیز استفاده کرد. از سبوس جو دوسر می توان در تهیه انواع پنکیک، خمیر پیتزا، انواع کوکی و بیسکوییت استفاده کرد. سبوس جو دوسر به عنوان یک منبع کربوهیدرات و همچنین یک پروتئین کامل می تواند ارزش تغذیه ای یک رژیم غذایی را دو چندان کند.

سبوس جو دوسر به کاهش کلسترول خون کمک می کند!

سبوس جو دوسر حاوی فیبرهای محلول می باشد که به کاهش کلسترول بد (LDL) کمک بسزایی می کند. فیبر محلول جذب کلسترول را در جریان خون کاهش می دهد. سبوس جو دوسر در مقایسه با جو دوسر یا بلغور جو دوسر، به طور متوسط ​​ ۵۰٪ بیشتر فیبر، مخصوصاً فیبر محلول دارد که این امر باعث می شود سبوس جو دوسر تأثیرگذاری بیشتری داشته باشد.

سبوس جو دوسر احساس سیری به مصرف کننده می دهد!

هنگامی که سبوس جو دوسر مصرف می شود و وارد دستگاه گوارش می شود، فیبر محلول آن آب را جذب کرده و یک ماده ژل مانند را تشکیل می دهد و باعث ایجاد احساس سیری می شود. همچنین سبوس جو دوسر قند خون و چربی را کاهش می دهد.

سبوس جو دوسر ارگانیک ۲۰۰ گرمی

سبوس جو دوسر ارگانیک

تفاوت بین سبوس جو دوسر و جو دوسر چیست؟

سبوس جو دوسر در حدود ۵۰ درصد بیشتر حاوی فیبر نسبت به جو دوسر می باشد و باعث کاهش کلسترول و کمک به هضم می شود. همچنین حاوی پروتئین، کلسیم، آهن، تیامین، فسفر، ریبوفلاوین، منیزیم و روی بیشتری است.

از کجا می توان سبوس جو دوسر فاقد گلوتن تهیه کرد؟

برای تهیه سبوس جو دوسر می توانید به فروشگاه اینترنتی OABSHOP.ir مراجعه کرده و یا برای اطلاعات بیشتر با شماره ۸۸۳۴۳۴۹۰ تماس بگیرید.

عضو اینستاگرام ما شوید (oab_food) و اخبار تحقیقات پزشکی روز جهان را دریافت کنید.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *