زندگی مناسب بر اساس گروه خونی

مطلب را به اشتراک بگذارید

زندگی مناسب بر اساس گروه خونی

 در اوایل کتاب از کارکرد انواع هورمون ها و آنزیم ها و اثر آنها بر روی بدن سخن گفته شده و به عملکرد کاملاً متفاوت استرس و روش مقابله با آن در بدن افراد با گروه های خونی مختلف پرداخته شده است. با مطالعه ی این کتاب به آسانی خواهید توانست بر اعصاب خود مسلط گشته و با پیروی از روش های پیشنهادی به راحتی به آرامش رسیده و میزان سلامت بدنتان را افزایش داده و به خوبی با بیماری ها مبارزه نمایید.

 

در این کتاب شما با مکمل های جدیدی آشنا خواهید شد که با مصرف صحیح آنها بر اساس گروه خونتان خواهید توانست به وزن ایده آل برسید و از خستگی مفرط و استرس به دور بمانید و با بالا بردن فعالیت و سوخت و ساز بدن از سلامت کامل روحی و جسمی برخوردار شوید که تقریباً همه ی مکمل های نامبرده در این کتاب را می توانید از داروخانه های کشور تهیه فرمایید. همچنین نویسنده با بررسی شرایط بدنی افراد با گروه های خونی مختلف ورزش ها و فعالیت های خاصی را جهت ارتقا سلامت، پایین آمدن کلسترول خون و بالا بردن سلامت قلب پیشنهاد نموده اند که در نتیجه ی آن ریسک ابتلاء به انواع بیماری ها، آنفولانزا و سرما خوردگی به حداقل می رسد.

 

در این کتاب به چگونگی مصرف انواع سبزیجات و گیاهان طبیعی و دمنوش های گیاهی جهت بالا بردن متابولیسم و مبارزه با سلول های سرطانی اشاره گشته است. 

 

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *