کتاب تغذیه مناسب دوران بارداری و سلامت کودک با علم گروه خونی

کتاب تغذیه مناسب دوران بارداری و سلامت کودک با علم گروه خونی

مطلب را به اشتراک بگذارید

کتاب تغذیه مناسب دوران بارداری و سلامت کودک با علم گروه خونیخرید اینترنتی

 

 نازایی و گروه خون و راه کارهای درمانی :

دراین کتاب سخنان زیادی در مورد نازایی و دلایل آن به میان آمده است که دکترد.آدامو با ارائه رژیم های مخصوص برای پدران و مادران بر اساس گروه خونشان بسیاری از مشکلات نازایی را برطرف نموده و با پیشنهاد مصرف مکمل های گیاهی و مصرف گیاهان دارویی توانسته است درمانگر نازایی بسیاری از زوجین باشد. 

در این کتاب رژیم غذایی سه ماهه اول ، دوم و سوم برای زن باردار به همراه ورزش ها و مکمل های مخصوص ارائه گشته است که راه حلی مناسب برای داشتن دوران بارداری توام با سلامتی می باشد.

 

دلایل مبرم سقط جنین، غذاهای ممنوعه دوران بارداری :

از مهمترین مواردی که از بروز مشکلات و سقط جنین جلوگیری می نماید آگاهی از مواد غذایی است که در دوران بارداری نمی بایست مصرف شوند  که لیست کامل این غذاها جداگانه برای هر گروه خون با نام غذاهای آفتاب پرست ذکر گشته است .

 

مشکلات دوران بارداری، یبوست، دیابت ، ویار …. 

در این کتاب از مشکلات مربوط به هر یک از دوران های بارداری همانند حالت تهوع در سه ماهه اول و یا یبوست و دیابت دوران بارداری، خستگی مفرط و ویار صحبت به میان آمده است و راهکار های بسیار علمی و نوینی جهت جلوگیری از هر یک از این مشکلات ارائه شده است.

لاغری و تناسب اندام به آسانی بعد از زایمان !!

یکی از مهم ترین دغدغه های زنان پس از زایمان تسکین درد و بازگشت به فرم قبل از حاملگی و کاهش وزن و لاغری است. که در این کتاب جداگانه برای هر یک از گروه های خونی بهترین روش ها جهت نیل به اهداف فوق ذکر گشته است، همچنین دلایل بروز افسردگی در زنان پس از زایمان و سازگاری با افسردگی و روش های مقابله با آن مورد بررسی قرار گرفته است.

آموزش زایمان با درد کم و بی خطر 

جالب ترین بخش کتاب مربوط به روشهای زایمان و آموزشهای لازم جهت زایمان با درد کم و بی خطر می باشد.

 

استراتژی های دوران شیردهی و غذاهای مناسب کودک تا یک سالگی 

شروع زندگی ای سالم و با نشاط برای کودک پس از تولد به دست مادر محیا می گردد. لذا تمامی استراتژی های صحیح تغذیه دوران شیردهی برای مادران شیرده در هر گروه های خونی به طور جداگانه آموزش داده شده و زمان شروع خوراندن غذابه کودک و نوع غذا در کتاب نوشته شده است ، همچنین تمامی غذاهای سودمند و مضر برای یک سال اول زندگی کودک نیز در کتاب ذکر گشته که خود عامل جلوگیری از ابتلا به بسیاری از مشکلات در کودکان می باشد.

جلوگیری از بروز مشکلات برای کودکان مانند ، عفونت گوش، اسهال، یبوست ،حساسیت و بی قراری …..

در این کتاب خارق العاده کلید مشکلات سلامتی مربوط به کودک با چهارگروه خون مختلف به طور مجزا بررسی شده و روش های درمان خانگی برای هر یک از مشکلات مربوط به کودکان آموزش داده شده است. مشکلات و اختلالاتی اعم از عفونت گوش ، اسهال، اختلالات گوارشی ، آلرژی های غذایی، حساسیت و لکه های به وجود آمده برروی پوست کودک ناشی از نوع پوشک و همچنین دلایل نا آرامی و بی قراری بی دلیل بسیاری از کودکان.

برای تهیه کتاب، با ما تماس بگیرید. 

شماره تماس: ۸۸۳۴۳۴۵۱

تلگرام: oab20@

اینستاگرام: https://instagram.com/oab_food

 

 

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *