مبارزه با سرطان با علم گروه خونی

مبارزه با سرطان با علم گروه خونی

مطلب را به اشتراک بگذارید

این کتاب درباره مبارزه با سرطان با علم گروه خونی است.

چکیده ای از آن را در این مطلب گنجانده ایم.

با ما همراه باشید.

مبارزه با سرطان با علم گروه خونی

این کتاب، با علم گروه خونی کتاب امید است. نه تنها به شما اجازه می دهد که بر طبق گروه خون خود تغذیه کنید، بلکه به شما می آموزد که چگونه به سوی سلامت بهتر، پیش بروید.

راهنمایی های این کتاب مبارزه با سرطان به شما نشان می دهد که چگونه سیستم ایمنی خود را قوی کنید تا بتوانید با کارسینوژن ها و سموم خطرناک مبارزه کرده و سلول های سرطانی را از بین ببرید. بدینوسیله بدن شما قوی تر می شود و انرژی بیشتری برای داشتن سلامت بهتر و طول عمر خواهد داشت.

مبارزه-با-سرطان-با-علم-گروه-خونی-OAB-1

در این کتاب قسمتی جدید به عنوان بسیار سودمند معرفی می شود. حاوی غذاهایی است که خاصیت دارویی دارند و در تقویت سیستم ایمنی و از بین بردن سلول های سرطانی نقش دارند. 

پیروی از رژیم غذایی در این کتاب با علم گروه خونی به شما اجازه می دهد که بر طبق گروه خون خود تغذیه کنید. همچنین از ابتلا فرد به بسیاری از سرطان ها جلوگیری می کند و ریسک ابتلا را تا حدود بسیار زیادی پایین می آورد.

همچنین در افراد سرطانی و در حال درمان با روش های مختلف اعم از شیمی درمانی و رادیوتراپی، پیروی از رژیم های خاص و استفاده مکمل های ویژه برای هر گروه خونی به درمان سریع تر و گذراندن راحت تر دوران درمان کمک شایانی می نماید.

افراد دارنده گروه های خونی A و AB بیشتر از سایر گروهای خونی در معرض ابتلا به این بیماری هستند.

دانستن همین امر می تواند بیشترین کمک را به شما دوستان دارنده گروه خونی A و AB نماید. با پیگیری مداوم، از بروز سرطان جلوگیری کرده و با پیروی از رژیم غذایی ویژه گروه خون خود، این بیماری را تا آخر عمر از خود دور نگه دارید.

 

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *