مبارزه با آرتروز با علم گروه خونی

مبارزه با آرتروز با علم گروه خونی

مطلب را به اشتراک بگذارید

در مورد مبارزه با آرتروز با علم گروه خونی در این مطلب بیشتر آشنا خواهید شد.

چکیده ای از این کتاب را برای شما ارائه می کنیم.

با ما همراه باشید.

مبارزه با آرتروز با علم گروه خونی

کتاب مبارزه با آرتروز با علم گروه خونی به شما اجازه می دهد که طبق گروه خون خود تغذیه کنید.

آرتروز و مشکلات مفاصل‌، یکی از دردناک‌ترین و بزرگ‌ترین مشکلات بشر است. در سال های اخیر با پیشرفت تکنولوژی و داشتن زندگی ای بی تحرک سن افراد مبتلا به بیماری های مفصلی بسیار پایین آمده است.

مبارزه-با-آرتروز-با-علم-گروه-خونی-OAB

کتاب مبارزه با آرتروز با علم گروه خونی:

زندگی انسان امروزی زندگی است ماشینی‌. به ویژه پس از آنکه کامپیوتر به عرصه زندگی بشر پا نهاد مشکلات حرکتی‌، چاقی‌، دیابت و بیماری‌های گوناگون مانند بیماری‌های قلبی عروقی نیز جای خود را در بدن انسان باز نمود.

متأسفانه کشور ما ایران در چاقی مقام دهم جهان را دارد که خود اصلی‌ترین عامل ابتلاء به انواع بیماریها اعم از آرتروز است.

دکتر د.آدامو با نوشتن این کتاب با ارائه راهکارهای نوین و بسیار ساده ما را در جلوگیری از ابتلاء به این بیماری دردناک و همه گیر یاری کرده است. توانست با تفکیک مکمل‌ها و داروها‌، اثر آنها را در بدن افراد با گروه‌های خونی مختلف بررسی نماید.

شما عزیزان با مطالعه این کتاب مبارزه با آرتروز به ارتباط مستقیم چاقی‌، بیماری‌های عفونی، التهابی و استرس با بیماری‌های مفصلی و آرتروز پی خواهید برد‌. و اینکه چگونه یک عفونت ساده و یا التهاب می‌تواند منجر به ابتلا فرد به آرتروز یا روماتیسم گردد.

ورزش یکی از مهمترین ابزار افراد در جلوگیری از مبتلا شدن به دردهای مفصلی است. که در این کتاب به طور جداگانه ورزش‌های خاص هر گروه خون پیشنهاد می شود.

شما دوستان با پیروی ساده از رژیم غذایی چهار هفته‌ای گروه خونتان و انجام ورزش‌های خاص و مصرف مکمل‌ها و ویتامین‌های مخصوص، برای همیشه از دردهای مفصلی در امان خواهید بود.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *