نحوه ی زندگی اکتسابی برای کودکان دارنده گروه خون O

مطلب را به اشتراک بگذارید

نکات زیر از کتاب “زندگی مناسب بر اساس گروه خون” نوشته دکتر آدامو، برای ساختن یک زندگی سالم و داشتن عمری طولانی برای گروه خونی O انتخاب شده است. شما می توانید با تهیه این کتاب به مطالعه بیشتر در خصوص ساختن یک زندگی سالم و داشتن عمری طولانی برای خود و فرزندانتان بپردازید.
کودکان گروه خون O خود را، از کودکی به تغذیه و نحوه ی سالم زیستن عادت دهید تا آینده ای توأم با سلامتی و زندگی به دور از بیماری را برایشان تضمین نمایید.
کودکان خردسال
• کودکان خود را تشویق به بالا بردن اعتماد به نفس و استقلال در زندگی روزمره شان نمایید.
• در اجتماعی کردن کودکان خود پافشاری نمایید. کودکان گروه خونی O غریزه رهبری دارند و این استعداد در دوران آمادگی و در بین هم بازی هایشان شکوفا می گردد.
• کودکان را روزانه یک ساعت عادت به انجام فعالیت های پر جنب و جوش همچون دویدن، بالا رفتن، شنا کردن و دوچرخه سواری دهید.
• کودکانتان را از سن پایین عادت دهید تا از رژیم غذایی مناسب گروه خون O پیروی نمایند. برای مثال به جای شیر برای او از آب میوه های سالم وطبیعی استفاده کنید و به جای مصرف نان و فراورده های گندم آنها را به مصرف نان ها و فراورده های بدون گلوتن عادت دهید.
• بسیار مهم است که کودک گروه خون O را برای انجام کار خوب و موفقیت آمیزش بسیار تشویق نمایید. البتّه تشویق همه کودکان لازم است اما کودکان دارنده گروه خون O بیش از سایر گروه ها نیازمند تشویق و توجه شما هستند. 
• برای کودکان دارنده گروه خون O می بایست قوانین و مقررات خاصی را تعیین نمایید و آنها را تشویق به پیروی از آن قوانین نمایید. در صورت سرپیچی، رفتار آنان را اصلاح کنید. از سن کودکی به آنان کنترل عصبانیت را آموزش دهید. اگر کودک گروه خون O شما بتواند از سن خردسالی کنترل بر عصبانیت را آموزش دیده و بر آن غلبه نماید، در آینده مشکلات عصبی کمتری خواهد داشت.
کودکان بزرگسال
• اجازه دهید کودک شما در مسئولیت و کارهای منزل به شما کمک کند.
• غریزه رهبری کردن آنها را شکوفا سازید و آنان را تشویق به همکاری و تشکیل گروه نمایید.
• آنها را در مسابقات گروهی فعال شرکت دهید.
• به کودکان خود خطرات ناشی از مصرف مواد مخدر، دخانیات و الکل را گوشزد نمایید. توجه داشته باشید که خودتان سرمشق خوبی برای آنان باشید.
• کودکان خود را از رستوران ها و فست فودها دور کنید زیرا در این اماکن، محصولات بدون گلوتن و عاری از فراورده های گندم کمتر پیدا می شود.
• به کودکانتان حل مشکلات مربوط به زندگی را آموزش دهید تا به جای عصبانیت به دنبال راه حلی جهت برطرف کردن مشکلات بروند.
کودکان با گروه خونی O و خصوصیات آنها
کوچولوی شما در آینده می‌خواهد یک مدیر باشد و هنگامی که چیزی می‌خواهد همواره در تلاش است آن را به دست آورد و حفظ کند. او برای رسیدن به هدفش مبارزه سختی خواهد کرد و در این راه جسارت و شجاعت بسیاری از خود نشان خواهد داد و این درست همان چیزی است که از هر لیدر‌ها انتظار می‌رود.  فرزند شما با این گروه خونی اعتماد به نفس بالایی خواهد داشت، وفادار و احساساتی است.
نقاط ضعف بچه‌های گروه خونی O شامل غرور، حسد و تمایل بیش ار حد به رقابت است. 

مقالات مرتبط

رایس کیک سیاه دانه

تاریخچه:
منشا اصلی رایس کیک به کشور ژاپن بر میگردد، که این محصول در بین مردم این کشور بسیار محبوب می باشد.
رایس کیک امروزی را چه کسی اختراع کرد؟
در اوایل قرن بیستم “آلکساندر پیرس آندرسون” گیاه شناس مشهور آمریکایی توانست برای نخستین بار، با روشی جدید برنج را به شکل رایس کیک های امروزی در آورد و پس از آن امتیاز آن را در اختیار شرکت های بزرگ تجاری قرار داد.

ادامه مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *